تازه ترین ها
خانه » دسته‌بندی نشده » لباس محلی مردانه آبی

لباس محلی مردانه آبی

لباس محلی مردانه آبیReviewed by فرشید ندری on Apr 29Rating: 5.0لباس محلی مردانه آبیلباس محلی مردانه آبی

لباس محلی مردانه آبی

لباس محلی مردانه آبی

لباس محلی مردانه آبی

لباس محلی مردانه آبی
رنگهای مورد استفاده در لباس مردانه
لباس محلی مردانه گیلکی بیشتر دررنگهای ابی .سفید قرمز استفاده می شود.این لباس شامل اجزایی مانند بلوز جلیغه شلوار وکلاه است .

البته دربعضی از مدلها پابندی هم دارد که دراصطلاح به ان پیتاوه میگویند.که برروی ساق پا بسته می شود .که با توجه به رطوبتی بودن شمال کشور برای پیش گیری از دردپا مورد استفاده قرار گرفته است.

لباس محلی مردانه آبی

نحوه خرید
لباس محلی مردانه آبی پرداخت هزینه پس ازدریافت محصول.خرید امن از فروشگاه لباس محلی ایران توران .تولید کننده انواع لباس محلی ایرانی.فروشگاه ما برای ایجادخریدی امن شرایطی ایجادکرده است که مشتری بتواند هزینه لباس را بعداز دریافت آن پرداخت کند.
البته برای قطعی کردن سفارش مبلغ سی هزار تومان از مشتری دریافت میشود.


سایز لباس محلی

فروشگاه ایران توران با داشتن سایزهای مختلف سنی میتواند لباس مشتری را تولید کند اما برای پیش نیامدن مشکل سایز لباس یک الگوی اندازه گیری ارسال میکند تابراحتی پنج سایز اصلی را مشتری اندازه گیری کند تا لباس دقیقا سایز وانداز باشد.

لباس محلی مردانه آبی


انواع لباسهای فروشگاه

در فروشگاه ما لباسهای اقوام مختلف ایرانی تولید می شود.لباسهایی مانند لباس محلی خراسانی ک مختص شمال خراسان است وبه آن لباس کرمانجی میگویند و لباسهای منطقه شمال کشور که شامل لباس محلی گیلکی لباس محلی قاسم ابادی و لباس محلی مازندرانی است .
و درکناراین لباسها لباس دوران قاجار یا همان لباس قجری تولید میشود

البته این فروشگاه لباس شیرازی و لباس اذری وانواع دیگرتولید کرده است . ولی به علت اینکه بعضی از لباس های قومیتهای ایرانی کار بسیار تخصصی است نمی توان .تمامی لباس هارا تولید کرد.

مثلا لباس بندری که لباس بسیارزیبایی است بعلت گلدوزی های خاص و پارچه های خاصی که دارد امکان تولید ان نیست.و برای تولید هر لباس بایستی شناخت کافی نسبت به ان لباس داشت .و نمیشود هر لباسی را دید و کپی کرد.

لباس محلی مردانه آبی

شماره تماس وتلگرام ۰۹۳۰۲۰۷۰۰۴۵

2 نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

68 − 58 =

Design by: Amirhossein Fazli
پیوستن به کانال تلگرام