تازه ترین ها
خانه » لباس گیلکی » لباس محلی زنانه۷۶

لباس محلی زنانه۷۶

لباس محلی زنانه76Reviewed by فرشید ندری..... on Apr 27Rating: 5.0لباس محلی زنانه76لباس محلی زنانه76 پرداخت هزینه پس از دریافت محصول .فروشگاه لباس محلی ایران توران تولید کننده انواع لباس محلی ایرانی

لباس محلی زنانه۷۶

لباس محلی زنانه۷۶

نحوه سفارش لباس محلی

برای سفارش دادن لباس محلی به شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۰۷۰۰۴۵ یک پیام بدهید .و نوع لباس مدنظر خود را مشخص کنید بطور مثال لباس قجری . لباس گیلکی .لباس کرمانجی .لباس قاسم ابادی …. پس از ان یک لینک برای شما ارسال میشود .که چندنمونه لباس محلی در ان موجود است .و شما نمونه مدنظر خود را انتخاب میکنید .بعداز ان یک الگوی اندازه گیری برای شما ارسال میشود تا پنج سایز مورد نظر ما را اندازه گیری کنید که با توجه به داشتن الگوی اندازه گیری کار بسیار راحتی است. پس از ان برای قطعی کردن سفارش یک بیعانه سی هزارتومان از مشتری دریافت میشود .لباس که ارسال شد هزینه لباس را مشتری درزمان دریافت لباس پرداخت میکند .هزینه پست بعهده مشتری میباشد.

لباس محلی زنانه۷۶

فروشگاه لباس محلی ایران توران فروشگاه اینترنتی فروش لباسهای محلی می باشد.که در زمینه لباسهای قجری .لباس محلی کرمانجی .لباس محلی قاسم ابادی و انواع لباسهای سنتی ایرانی فعالیت میکند.وهمچنین سفارش مدلهای دیگر را هم قبول میکند.

لباس محلی زنانه۷۶

پارچه های مورد استفاده در فروشگاه ایران توران

پارچه ها و یراق مورد استفاده در فروشگاه ایران توران از بهترین اجناس بازار است .چراکه زیبایی لباس به پارچه و یراق ان لباس است .لباس محلی بخاطر داشتن نوار و یراق خاص زیبایی دارد .طراحی لباسهای محلی هم جایگاه خود را دارد اما شما با یک سرچ ساده میتوانید لباسهای محلی را ببینید که از نظر دوخت کیفیت لازم را دارند اما بعلت استفاده از پارچه و نوار ارزان قیمت لباس تولید شده زیبایی لازم را ندارد وما بعنوان تولید کننده لباس محلی این تجربه را داریم که طراحی لباس هرچقدر هم شکیل و زیبا باشد نمی تواند جایگاه خالی یراق و پارچه با کیفیت را پرکند .امید است بتوانیم لباس اصیل ایرانی را به جایگاه اصلی خود برسانیم .

لباس محلی زنانه۷۶

پوشش ها نشانه فرهنگ ها و فرهنگ ها پشتوانه ملت ها .

لباس محلی زنانه۷۶

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

− 3 = 1

Design by: Amirhossein Fazli
پیوستن به کانال تلگرام