تازه ترین ها
خانه » لباس گیلکی » فروش لباس محلی۷

فروش لباس محلی۷

فروش لباس محلی7Reviewed by فرشید ندری on Apr 25Rating: 5.0فروش لباس محلی7فروش لباس محلی7 فروش لباس محلی7 پرداخت هزینه پس از دریافت محصول .فروشگاه اینترنتی ایران توران تولید کننده انواع لباس محلی ایرانی می باشد.........

فروش لباس محلی۷فروش لباس محلی۷

فروش لباس محلی۷فروش لباس محلی۷

فروشگاه لباس محلی ایران توران .یک فروشگاه اینترنتی است و محصولات خود را به تمام کشور ارسال میکند. تنوع مدلهای لباس محلی فروشگاه بدین صورت است.لباس محلی گیلان .لباس محلی خراسان .لباس قجری.لباس محلی قاسم ابادی .لباس محلی شمالی .لباس کرمانجی …….

تلگرام telegram.me/lebasmohalli
اینستاگرام lebas-mohalli

فروش لباس محلی۷

نقش رنگها در لباس محلی
با توجه به اینکه رنگها تاثیر زیادی در روحیه انسان دارد .درپوشش و دکوراسیون خانه های ایرانی در زمان گدشته از رنگهای متنوعی استفاده شده است,که متاسفانه در زندگی امروزی کمتر مورد توجه قرار گرفته است,پوشش و لباس ایرانی هم درگذشته از رنگهای شاد و تند استفاده کرده است , همانطور که در علم پزشکی نوین ثابت شده است که تنوع رنگ حتی برروی چشم هم تاثیر مثبتی دارد,در لباسهای ایرانی از رنگهایی مانند قرمز سبز زرد ابی و اینگونه رنگها استفاده شده اشت , و این تنوع و شاد بودن رنگها بطور ناخوداگاه همین حس را به انسانهای محیط خود انتقال داده است.

فروش لباس محلی۷

نحوه سفارش لباس محلی

مشتری میتواند برای انتخاب راحت تر ,مدل لباس مورد نظر ازبین عکسهای زیاد سایت و کانال اصلی تلگرام فروشگاه یک پیام تلگرام به شماره ۰۹۳۰۲۰۷۰۰۴۵ ارسال کند, و مدل لباس درخواستی خود را مشخص کند تا لینک مورد نظر برای مشتری ارسال شود,تا بتواند براحتی لباس مورد نظر خود را از بین کارهای تک چین شده انتخاب کند , و پس از آن از مشتری بیعانه ای دریافت میشود .و هنگامی که لباس برای مشتری ارسال میشود میتواند هزینه آنرا پرداخت کند.

فروش لباس محلی۷

پوشش ها نشانه فرهنگ ها و فرهنگ ها پشتوانه ملت ها.

 

مدل لباسهای بالا لباس زنانه شمالی است,که که جنس دامن ان از پارچه تترون می باشد , و جنس بلوز آن ساتن است که البته در فروشگاه ایران توران از ساتن فرانسوی استفاده می شود,و جنس جلیغه هم از پارچه مخمل است .روسری هم مدل و جنسهای متفاوتی دارد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

44 + = 53

Design by: Amirhossein Fazli
پیوستن به کانال تلگرام